www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила заходи щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу CОVID-19
Версія для друку Написати листа
Під головуванням голови РДА А.Аванісова відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія розглянула ряд важливих питань, а саме: про запобігання поширенню на території району коронавірусу CОVID19 та про забезпечення надійної роботи магістральних електричних мереж.

За результатами обговорення питань комісією затверджено районний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. Прийнято рішення щодо встановлення з 13 березня по 03 квітня 2020 року на території району карантину (заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами; проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 50 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування).
Також прийнято ряд необхідних рішень щодо додаткової закупівлі дезинфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту для персоналу шкіл та дошкільних закладів, медичних закладів; проведення в закладах освіти посиленого протиепідемічного режиму, санітарної обробки приміщень та інвентарю; переведення закладів охорони здоров’я на посилений протиепідемічний режим та інших.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор