www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Покровська райдержадміністрація підняла питання щодо завершення передачі багатоквартирного будинку на баланс ВПУ № 75 та розподілу житла
Версія для друку Написати листа
Минулого місяця сесія обласної ради від 05.06.2020 року № 610-23/VIІ прийняла рішення щодо передачі багатоквартирного житлового будинку по вул. Леніна, 143А (Соборній) в смт Покровське на баланс Ордена «Знак Пошани» Вищого професійного училища № 75. Цьому передували звернення та пропозиції райдержадміністрації до обласної влади, адже квартири не заселялись. Відповідність закінченого будівництва об’єкта засвідчено ще в 2018 році сертифікатом департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Дніпропетровській області.

Нещодавно Покровська райдержадміністрація знову підняла питання щодо розподілу житла молодим спеціалістам у новобудові, а також підготовки документів по завершенню передачі будинку на баланс ВПУ № 75. Про це йшла мова на нараді у голови райдержадміністрації, на яку були запрошені керівники та представники закладів соціальної сфери, силових структур та інших категорій, Покровський селищний голова. Керівникам установ та закладів було запропоновано надати пропозиції щодо потреби у виділенні службового житла для своїх працівників, а Покровському селищному голові та в.о. директора ВПУ № 75 вивчити питання щодо визначення статусу багатоквартирного житлового будинку по вул. Соборна, 143А.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор