www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Відбувся публічний звіт голови Покровської районної державної адміністрації про підсумки роботи за 2019 рік
Версія для друку Написати листа
Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу» керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

Так, з метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками минулого року 24 лютого 2020 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Анатолія АВАНІСОВА.
Звіт відбувся за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, керівників установ та організацій району, членів громадської ради при райдержадміністрації, громадськості, представника газети «Покровський край».
На початку звіту А.АВАНІСОВ зазначив, що основними напрямками роботи райдержадміністрації є питання соціально-економічного розвитку, розв’язання соціальних проблем учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, інвалідів, ветеранів війни, забезпечення функціонування житлово-комунального господарства району, збереження стабільної суспільно-політичної ситуації, забезпечення обороноздатності району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.
Під час свого звіту голова районної державної адміністрації за допомогою слайдів презентації охарактеризував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проєктів, соціальному захисті населення та інших важливих питаннях.
Після закінчення доповіді та перегляду слайдів усі бажаючі мали можливість задати питання голові райдержадміністрації. Особливо багато було їх від пайщиків ТОВ «Відродження», і стосувалися вони невиплати орендної плати за земельні паї.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор