www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Виходимо з карантину безпечно!
Версія для друку Написати листа
Шановні покровчани!

22 травня Урядом буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Буде дозволено рух міського і приміського наземного транспорту, проведення спортивних змагань без глядачів, роботу готелів, окрім хостелів, буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 1Україна поступово виходить з карантину, але, щоб повернення до звичного життя було безпечним, необхідно дотримуватися певних правил, рекомендованих відповідними медичними спеціалістами. Вважаємо за доцільне ще раз нагадати вам про правила безпеки, адже через людину, яка знехтувала ними і спровокувала спалах, можуть закрити на суворий карантин цілі будинки, села, міста, райони.
Не йдіть в колективи, якщо відчуваєте ознаки хвороби (температура, кашель, нежить). Ви можете переносити хворобу досить легко і вирішити, що температура 37,2 – не привід залишатись вдома, в той час, коли ваші старші колеги можуть опинитись на лікарняному ліжку.
При зустрічі з людиною, яка чхає чи кашляє, в магазині чи транспорті, необхідно дотримуватися дистанції не менше 2-х метрів.
Якщо ви керівник, то потурбуйтесь про проведення так званого вхідного скринінгу при приході на роботу. Щоранку проводьте вимір температури співробітникам, щоб мінімізувати вихід хворих на роботу.
Пам’ятайте, що стан зовнішнього середовища, в якому ви перебуваєте, має досить високий вплив на шанси захворіти. Щоб зменшити ризики, необхідно підтримувати оптимальну температуру та відносну вологість повітря в закритих робочих приміщеннях. Також одне з важливих питань профілактики – ефективний повітряний обмін в приміщенні. Найбільш доступний спосіб – просто відкрийте вікно.
Звертаємо вашу увагу, що доцільно проводити дезинфекцію тільки контактних поверхонь – перила, ручки дверей, поверхні столів і т.д. Не забувайте про знезараження своїх гаджетів – телефонів, клавіатури тощо.
Руки є фактором передачі багатьох інфекційних захворювань, важливо використовувати в місцях загального перебування саме рідке мило, а не кускове. Для сушіння рук найкраще використовувати одноразові паперові рушники.
Дотримуйтесь маскового режиму в громадських місцях!
Вкотре закликаємо вас дотримуватися карантинних заходів, адже послаблення карантину жодним чином не змінює природи вірусу. Виходимо з карантину безпечно!

Районна комісія з питань техногенно-екологічної
безпеки і надзвичайних ситуацій та оперативний
штаб з запобігання поширенню коронавірусу
COVID-19 у Покровському районі

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор