www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
В Україні запустили портал для бізнесу під час карантину
Версія для друку Написати листа
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільськогого сподарства України спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: http://sme.gov.ua/covid19/. На вказаному вебсайті вже міститься актуальна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності із метою протидії поширення захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Задля виявлення впливу наслідків економічної кризи, що викликана пандемією COVID-19, на бізнес - реалізується проект Business Index, що передбачає проведення системного опитування власників й керівників малого та середнього бізнесу. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації в дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням https://web.gradus.app/business. Дослідження реалізує платформа She Exports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні программ державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

За інформацією департаменту економічного
розвитку облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор