www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
У райдержадміністрації розглянули ситуацію зі станом виплати заробітної плати працівникам філії «Дніпропетровський кінний завод № 65» та ТОВ «ПРОСКО»
Версія для друку Написати листа

Районна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови РДА В.Рибачука розглянула ситуацію зі станом виплати заробітної плати працівникам філії «Дніпропетровський кінний завод № 65» ДП «Конярство України» та працівникам ТОВ «ПРОСКО».
Станом на 01.03.2020 р. за філією «Дніпропетровський кінний завод № 65» рахується заборгованість по заробітній платі в сумі 1881,00 тис. грн., має місце заборгованість з плати за землю в сумі 274460,10 грн. та податок на майно – 16330,71 грн. Заборгованість підприємства погіршує виконання планових показників бюджету Покровської селищної ради та Вишнівської сільської ради. Колективом філії з метою привернення уваги до існуючих проблем на підприємстві проводились мирні акції на території району з перекриттям доріг національного значення.
Трудовий колектив ТОВ «ПРОСКО» неодноразово оголошував страйк у зв’язку з порушеннями термінів виплати поточної заробітної плати. Однак. інформація по заборгованості на підприємстві наразі відсутня, оскільки згідно з інформацією Покровського відділення Західно-Донбаської ОДПІ це підприємство перебуває на обліку як платник податків за неосновним місцем обліку. Основне місце обліку ТОВ «ПРОСКО» - Дніпропетровська ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
У ході роботи комісії було прийнято ряд рішень рекомендаційного характеру до керівництва ДП «Конярство України» та ТОВ «ПРОСКО» щодо погашення заборгованості із заробітної плати у визначені терміни. Покровському, Просянському селищним головам, Маломихайлівському, Орлівському сільським головам рекомендовано направити листи до Головного управлінням Держгеокадастру в Дніпропетровській області щодо скасування актів права власності на землю в разі несплати податку на землю ТОВ «ПРОСКО».

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор