www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Привітання з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці і Днем району!
Версія для друку Написати листа
Шановні покровчани!

Вітаємо вас та ваші родини з Днем захисника України, Днем Українсь­кого козацтва, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем району!


14 жовтня є для нас особливим днем, адже він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну та ідеологічну.


Історія улюбленого в народі свята Покрови, або третьої Пречистої, уособлює конкретний прояв покро­вительства Божої Матері, заступництва добра і справедливості від усього злого і лихого. Враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, ми вшановуємо відроджене українське козацтво. Ми пишаємося тим, що в нашому районі народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, продовжувачів традицій славетного козацького роду, які змінюють його обличчя.

Цього урочистого дня ми низько схиляємо голови перед подвигом тих, хто мужньо захищає українську землю від ворога, хто жертвує здоров'ям і власним життям заради нас, щиро сумуємо разом із родинами загиблих, дякуємо волонтерам та представникам громадськості за небайдужість та активну позицію. Ми прославляємо мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяг українського народу, висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

14 жовтня – свято кожного, хто невтомною працею забезпечує економічний, гуманітарний, інтелектуальний, культурний захист держави. Відзначаючи День захисника України, шануємо не лише військовослужбовців та всіх захисників, але й утверджуємо суверенітет та цілісність нашої держави, її історичну велич та міць.

Тож щиро вітаємо усіх покровчан у ці святкові дні! Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України! Зичимо всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Райдержадміністрація
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор