www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Про спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у Покровському районі
Версія для друку Написати листа
Під головуванням А.Аванісова в райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у Покровському районі. Розглядалося питання щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема, обговорено ситуацію, що склалася у зв'язку з виявленням у померлого жителя смт Просяна коронавірусу SARS-CoV-2. За результатами розгляду питання прийнято рішення щодо проведення контрольного тестування осіб, які могли контактувати з хворим; передбачення заходів можливої самоізоляції медпрацівників та контроль стану їх здоров'я; забезпечення особливого контролю за дотриманням карантинних заходів у смт Просяна.

Також на засіданні розглянуто питання про затвердження переліку місць знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району на 2021 рік.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор