www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Державне агентство автомобільних доріг України з 1 червня вводить сезонні обмеження руху вантажного транспорту при температурі понад 28 градусів.
Версія для друку Написати листа
З 1 червня 2020 року в денну пору доби при температурі повітря вище +28 С, застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій).

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються майданчики у смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Укравтодор просить користувачів доріг та перевізників з розумінням поставитись до питання збереження доріг від передчасних руйнувань і дотримуватись умов тимчасових обмежень руху.

Територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та відповідні підрозділи Національної поліції України здійснюватимуть контроль за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків.

За інформацією прес-службиУкравтодору
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор