www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
У районі пройшли заходи до Дня пам'яті та примирення, 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Версія для друку Написати листа
Відповідно до плану заходів з підготовки й відзначення в Покровському районі Дня пам'яті та примирення, 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районі пройшли меморіальні та соціальні заходи за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Голова РДА А.Аванісов, голова районної ради О.Василенко поклали квіти до могил наших земляків - учасників АТО, які поховані на території району, до підніжжя Скорботної Матері та до Вічного вогню в райцентрі.
Керівники району привітали ветеранів у стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання Покровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де вручили їм квіти, солодощі.
У Просяній голова райдержадміністрації та голова районної відвідали та привітали інвалідів війни А.Д.Балюру та В.А.Рудику, яким вручили продуктові набори.
Аналогічні заходи відбулись і на території всіх громад району. Покладено квіти до меморіалів та братських могил, ветеранам війни (інвалідам, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих та померлих військовослужбовців, колишнім в’язням концтаборів) надана матеріальна допомога, продуктові набори, їх відвідали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор