www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
У Покровському районі проходить інформаційна кампанія щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин
Версія для друку Написати листа
Конституція України гарантує кожному громадянину право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом (стаття 43).

Одночасно, Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників та вказує на єдиний спосіб реалізації права на працю громадянами — укладення трудового договору на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

В рамках заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні, управлінням соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації до 31 січня 2020 року проводиться масштабна інформаційна та роз’яснювальна кампанія. Під час здійснення кампанії надається інформація щодо переваг легальної зайнятості, вимог належного оформлення трудових відносин, визначення умов трудового договору, які варто передбачати у кожному конкретному випадку, особливостей залучення до роботи неповнолітніх осіб, правил прийняття на роботу сезонних та тимчасових працівників, притягнення до відповідальності за використання незадекларованої праці.

Кабмін виклав у новій редакції Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Відповідна постанова від 04.12.2019 року №1132 набрала чинності 31.12.2019 року.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор