www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Звернення голови Покровської РДА А.АВАНІСОВА
Версія для друку Написати листа
Шановні мешканці Покровського району!

З 18 березня у районі діють посилені карантинні заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції відповідно до рішень, прийнятих Кабінетом Міністрів України.
До 3 квітня 2020 року заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Мають припинити роботузаклади громадського харчування; заклади розважальної діяльності, заклади культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку.
Заборонено міжміське автобусне сполучення, міжобласні пасажирські перевезення, залізничне та авіа сполучення. Обмежені внутрішні пасажирські перевезення. Медичним закладам рекомендовано припинити планову госпіталізацію та операції, крім невідкладних та термінових.
Відповідно до впроваджених Урядом низки обмежень у районі на це спрямовані зусилля медиків, служби надзвичайних ситуацій, держслужбовців тощо. Але цього замало. Зараз одним із найважливіших кроків для боротьби з коронавірусом є спільні свідомі дії та самоорганізація громадян.
Шановні покровчани! Головною причиною можливого швидкого поширення вірусу є безвідповідальність та безтурботність людей. Тому закликаю вас дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо. Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби!
Якщо ви керівник підприємства, організації, підприємець, запровадьте для своїх співробітників на час карантину віддалену форму роботи. Якщо це неможливо, організуйте підвезення ваших робітників на ваші підприємства (не більше 10 людей в салоні). Потурбуйтеся, щоб вони працювали у добре провітрюваних та дезінфікованих приміщеннях, часто мили руки. Запобігайте знаходженню на робочих місцях людей, які погано почувають себе з різних причин. Знайдіть можливість оперативно переорієнтувати свої виробничі потужності під життєво важливі потреби сьогодення.
Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких! Подолати пандемію можна тільки спільним бажанням та спільними скоординованими діями. Уникайте паніки та користуйтеся лише офіційною інформацією з офіційних джерел.
Будьмо всі здорові!

Голова Покровської райдержадміністрації Анатолій АВАНІСОВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор