www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Розглянули пропозиції щодо потреби у призначенні грошової компенсації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування
Версія для друку Написати листа
У Покровській райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції для придбання соціального житла, житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема для дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

У ході роботи комісії було зазначено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» (зі змінами) субвенція може бути спрямована на придбання житла або виплату грошової компенсації з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб. Враховуючи стислі терміни щодо освоєння коштів субвенції у 2020 році, доцільно спрямувати субвенцію на виплату грошової компенсації. Згідно з Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 02.12.2019 р. № 286 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» вартість 1 м2 загальної площі квартир, будинку (з урахуванням ПДВ) по Дніпропетровській області становить 12188,00 грн. Відповідно до пункту 14 Порядку норма житлової площі для розрахунку грошової компенсації становить 31 м2.
За результатами засідання комісією прийнято рішення подати до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації пропозиції щодо надання грошової компенсації на суму 3022624 грн. (три мільйони двадцять дві тисячі шістсот двадцять чотири гривні) згідно з чергою 8-ми дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які перебувають на квартирному обліку.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор