www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулись засідання комісій соціального спрямування
Версія для друку Написати листа
Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації А.Черненко відбулися засідання ряду комісій.

На засіданні комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто подання про призначення (відновлення) соціальних виплат 41 особі, в тому числі: 30 особам щодо призначення щомісячної адресної допомоги ВПО на проживання; 5 особам щодо відновлення соціальних виплат (пенсії); 3 особам призначено страхові виплати у зв’язку з нещасними випадками на виробництві (професійні захворювання); 1 особі призначено допомогу як одиноким матерям на дітей; 1 особі надано право на призначення допомоги при народженні дитини.
Комісією по розгляду заяв з надання громадянам пільг та житлових субсидій було розглянуто 64 справи. 48 заявникам надано право на отримання субсидії (в т.ч. 5 непрацюючим пенсіонерам на збільшену площу житла, 15 сім’ям, в яких один із членів сім’ї не працює, 25 заявникам, у яких зареєстровані члени сім’ї фактично не проживають, 1 громадянину, у якого середньомісячний дохід менший за мінімальну заробітну плату, 2 громадянам, яким надають соціальні послуги), 16-ти громадянам припинено виплати субсидії.
На комісії по розгляду заяв з питань надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям було розглянуто 7 заяв, допомогу надано всім.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор