www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Нові тарифи на газ, «Велике будівництво», відбір поліцейських офіцерів громади: публічний звіт Дніпропетровської ОДА
Версія для друку Написати листа
Відсьогодні в Україні, зокрема й на Дніпропетровщині, починає діяти новий тариф на газ. Стартував відбір поліцейських офіцерів громади. Триває програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»– нині у регіоні готують до відкриття три об’єкти. Про це під час публічного звіту обласної влади розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

«Гранична ціна на газ для індивідуальних споживачів відсьогодні – 6,99 грн за кубометр. Такою за рішенням Уряду вона залишатиметься до кінця опалювального сезону, – зазначив заступник голови ДніпроОДА Максим Беспальчук. –Паралельно в Україні продовжують розвивати ринок газу. Для споживачів створюють більш комфортні умови.

На Дніпропетровщині триває третій етап проєкту«Поліцейський офіцер громади». Стартував новий відбір правоохоронців. Дедлайн подачі заявок – 14 лютого.

«Ще 18 громад регіону матимуть своїх поліцейських офіцерів. Нині триває відбір кандидатів. Вони стоятимуть на варті охорони порядку, слідкуватимуть за безпекою дорожнього руху, оформлюватимуть ДТП без постраждалих. А ще відвідуватимуть родини, які потребують особливої уваги», – сказав Максим Беспальчук.


«Продовжуємо втілювати на Дніпропетровщині національну програму «Велике будівництво». Зокрема, оновлюємо 13 приймальних відділень опорних лікарень, – розповів Максим Беспальчук. – На завершальному етапі роботи в обласній лікарні ім. Мечникова. Після реконструкції тут зможуть приймати до 250 пацієнтів за добу. Незабаром відкриватимемо амбулаторію в Юр’ївці та дитсадок у П’ятихатках».

Спортсмени Дніпропетровщини знову радують перемогами. Золотом міжнародних змагань в Італії відзначилася стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Вона підкорила висоту 2 метри. Другого лютого легкоатлетка змагатиметься на турнірі у Словаччині.

Відео публічного звіту – за
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор