www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Розпорядження голови Покровської РДА від 13.03.2020 № Р-63/0/357-20 "Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Покровського району"
Версія для друку Написати листа
2


ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
13.03.2020 смт Покровське № Р-63/0/357-20

Про запобігання поширенню
коронавірусу COVID-19 на
території Покровського району

Керуючись законами України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11 березня 2020 року №Р-185/0/3-20 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Дніпропетровської області», з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу на території Покровського району:

1. Визначити, що з 12 березня по 03 квітня 2020 року на території Покровського району встановлюється карантин.

2. Відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам забезпечити:
запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної);
перевести діяльність усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання;
скасування проведення та участі у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
3. Рекомендувати комунальному закладу «Покровська центральна районна лікарня» Покровської районної ради», комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської районної ради", сільським (селищним) головам забезпечити неухильне виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні та Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на COVID-19 з урахування заходів, передбачених у Національному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р.

4. Відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, сектору культури райдержадміністрації, рекомендувати комунальному закладу «Покровська центральна районна лікарня» Покровської районної ради», комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської районної ради", сільським (селищним) головам:
підготувати інформацію про перелік підготовлених лікувально-профілактичних закладів для проведення обсервації осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19, із зазначенням адреси закладу, кількості місць та кімнат;
провести зустрічі з керівниками основних релігійних організацій
району щодо можливості переведення служб, мес і служінь у
максимально дистанційний варіант;

обмежити проведення спортивних змагань, тренувань та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з пересуванням територією області, до стабілізації епідеміологічної ситуації.

5. Головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати комунальному закладу «Покровська центральна районна лікарня» Покровської районної ради», комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської районної ради", сільським (селищним) головам, Покровському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, Покровському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області:
забезпечити створення та ведення обліку наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров’я (зокрема
медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи,
пенсіонерів, що мають змогу працювати тощо);

опрацювати питання щодо заохочення колишніх медичних працівників до
повернення на роботу до системи охорони здоров’я;

опрацювати питання першочергового забезпечення засобами
індивідуального медичного захисту, зокрема респіраторами, медичних
працівників та в разі необхідності розглянути можливість здійснення їх
закупівлі в інших країнах;

визначити кількість військовозобов’язаних з числа медичних
працівників, які перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах
(центрах комплектування та соціальної підтримки).


6. Відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати комунальному закладу «Покровська центральна районна лікарня» Покровської районної ради», комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської районної ради", сільським (селищним) головам опрацювати питання термінової підготовки волонтерів, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи із хворими на коронавірус COVID-19.

7. Відділу інфраструктури та захисту довкілля, відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати Покровському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, сільським (селищним) головам, суб'єктам господарювання, що здійснюють пасажирські перевезення всіх форм власності забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах громадського користування, заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (автомобільні, залізничні вокзали, ринки, супермаркети, заклади громадського харчування тощо).

8. Рекомендувати комунальному закладу «Покровська центральна районна лікарня» Покровської районної ради», комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської районної ради", Покровському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, сільським (селищним) головам:
забезпечити проведення посиленого моніторингу стану захворюваності та контролю за виконанням санітарно-епідемічних заходів та своєчасного подання голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень;
інформувати населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією через засоби масової інформації;
забезпечити готовність закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус 2019-nCoV, підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

9. Керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

10. Сектору з питань персоналу, організаційної та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації, головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати Покровському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, сільським (селищним) головам посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

11. Відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації, головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати Покровському районному сектору ГУ ДСНС в Дніпропетровській області провести розрахунки та уточнити номенклатуру місцевих резервів матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення коронавірусної інфекції.

12. Головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам, Покровському відділенню поліції Синельниківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

13. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам, Покровському відділенню поліції Синельниківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області, Покровському районному сектору ГУ ДСНС в Дніпропетровській області, керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади:
1) максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон, до стабілізації ситуації;
2) скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків);
3) перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу;
4) рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

14. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:
1) запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;
2) максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;
3) запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;
4) передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

15. Відділу інфраструктури та захисту довкілля, управлінню соціального захисту населення, службі у справах дітей райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам розглянути питання щодо забезпечення у визначених регіонах населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

16. Відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, сектору культури райдержадміністрації, рекомендувати сільським (селищним) головам розглянути питання щодо можливості обмеження проведення культурно-масових заходів на відповідних територіях з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19, до стабілізації епідемічної ситуації.

17. Рекомендувати суб'єктам господарювання всіх форм власності, що надають послуги громадського харчування, перевести заклади в режим роботи "один клієнт – один стіл" чи доставки їжі на замовлення, а у випадку ускладнення епідеміологічної ситуації призупинити іх функціонування.

18. Сектору з питань персоналу, організаційної та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації, забезпечити проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи із залученням всіх засобів масової інформації в межах повноважень.

19. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.


Голова райдержадміністрації А.В. АВАНІСОВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор