www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Голова райдержадміністрації А.Аванісов привітав з новорічними і різдвяними святами дітей та ветеранів
Версія для друку Написати листа
З нагоди новорічних та різдвяних свят голова райдержадміністрації А.Аванісов спільно з начальником управління соціального захисту населення РДА С.Носач відвідали дітей, що перебувають на лікуванні у педіатричному відділенні КНП «Покровська лікарня» Покровської селищної ради. Вони привітали маленьких пацієнтів з прийдешніми святами, побажали їм якнайшвидшого одужання та вручили подарунки.

Не залишилися поза увагою і пенсіонери та інваліди, які перебувають у стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання Покровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Їх та персонал терцентру на чолі з О.Свистуновою також привітали зі святами, побажали всім міцного здоров’я і благополуччя та вручили солодощі.
А спільно з військовим комісаром Покровського РТЦК та СП Ю.Балюрою голова райдержадміністрації та начальник управління соціального захисту населення відвідали сім’ї загиблих земляків - учасників антитерористичної операції, в яких виховуються діти. Під час зустрічей з родинами Добропаса Сергія Віталійовича, Грінченка Миколи Вікторовича вони вручили подарунки дітям загиблих.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор