www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулись засідання комісій
Версія для друку Написати листа
Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації А.А.Черненко відбулися засідання ряду комісій.

На засіданні комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто подання про призначення (відновлення) соціальних виплат 103 особам, в тому числі: 64 особам щодо призначення щомісячної адресної допомоги ВПО на проживання, 28 особам щодо відновлення соціальних виплат (пенсії), 5 особам призначено страхові виплати у зв’язку з нещасними випадками на виробництві (професійні захворювання), 14 одиноким матерям призначено допомогу на дітей та 5 особам надано право на призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Комісією по розгляду заяв з надання громадянам пільг та житлових субсидій було розглянуто 60 справ. 55 заявникам надано право отримання субсидії ( в т.ч. 20 непрацюючим пенсіонерам на збільшену площу житла; 16 сім’ям, в яких один із членів сім’ї не працює; 14 заявникам, у яких зареєстровані члени сім’ї фактично не проживають; 10 громадянам, у яких середньомісячний дохід менший за мінімальну заробітну плату; 6 громадянам припинено виплати субсидії в зв’язку з набуттям права на транспортний засіб, якому менше 5-ти років; 1 заявнику надано право на отримання пільги за фактичним місцем проживання).
На комісії по розгляду заяв з питань надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям було розглянуто 9 заяв.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор