www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 3 червня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Покровщина приймала учасників «Європейського забігу заради миру»
Версія для друку Написати листа
Покровщина приймала учасників всеукраїнського фізкультурно-оздоровчго заходу «Європейський забіг заради миру» з нагоди Європейського тижня спорту в рамках всесвітнього заходу «Word Harmony and Peace Run» (Всесвітній біг миру заради гармонії). Захід проводиться з 10 по 26 вересня, стартував він у м. Маріуполь, фінішує в м. Києві. Кожен етап передбачає подолання дистанції, участь у масових фізкультурно-спортивних та культурно-мистецьких заходах, що приурочені до Європейського тижня спорту. Забіг проводиться задля популяризації здорового способу життя, залучення населення до занять фізкультурою, сприяння розвитку фізкультурно-оздоровчого руху.

14 вересня учасників ІІІ етапу естафети зустрічали голова райдержадміністрації А.Аванісов, голова районної ради О.Василенко, Покровський селищний голова С.Спажева на межі із Запорізькою областю в с. Радісне, де відбулась передача факелу від Запорізької області Дніпропетровській. До пробігу долучилися спортсмени Покровського району за маршрутом Радісне-Нечаївка-Данилівка-Відрадне-Олександрівка.
15 вересня на центральній площі Покровського зустрілися команда учасників марафону та спортсменів Покровського району. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації А.Аванісов, голова районної ради О.Василенко, Покровський селищний голова С.Спажева, віцепрезидент марафонської команди «Всесвітній біг заради гармонії» Є.Фурс. Вони зазначили, що цей спортивний захід сприяє розвитку і миру, поширенню ідеалів толерантності, дружби, гармонії, є кроком до здоров’я нації.
Далі учасники марафону продовжили забіг, представники нашого району супроводжували спортсменів до с.Катеринівка.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор