www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Всеукраїнська громадська організація “Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” розпочинає проєкт “Групи самодопомоги: Разом - міцніше!”
Версія для друку Написати листа
Мета проєкту – посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.

В рамках проєкту “Групи самодопомоги: Разом – міцніше!”:
буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим;
жінки візьмуть участь у дводенному семінарі у м. Київ з тематики допомоги “рівний рівному”, методик захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування;
за результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп;
сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.

Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту, адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок із зазначених категорій, сприятиме покращенню зв'язків всередині громади та горизонтальній самоорганізації жінок заради взаємодопомоги у вирішенні проблемних питань та захисті прав як одна одної, так і вразливих груп населення.
Реєстрація на участь у проєкті за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeiI55kM0ztruHXr-c7mx5F5CRpYY5Ak207OW_UrH7itbGgA/viewform
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор