www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини району 2013
27.09.2013 Урочистості з нагоди 130-річниці створення ВПУ №75. Зустріч з ветеранами.
Версія для друку Написати листа
У районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди 130-річниці створення Ордена “Знак Пошани” Вищого професійного училища № 75, за період існування якого підготовлено понад 75 тисяч кваліфікованих спеціалістів для усіх галузей сільськогосподарського виробництва.

Зі святом колектив навчального закладу привітали народні депутати України Ю. Самойленко та І. Спіріна, голова райдержадміністрації О.Кузьменко, голова районної ради О.Ковнір, директори училищ із сусідніх районів, керівники установ, організацій. Колектив училища отримав подарунки від народних депутатів – дві мультимедйні установки та принтер, подарунки закладу також вручили керівники району, сільськогосподарські товариства «Родіна», «Зоря». Працівники ВПУ 75 були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.
У райдержадміністрації відбулася зустріч керівників дошкільних навчальних закладів району, директорів шкіл з народним депутатом України Ю.Самойленком, головою райдержадміністрації О.Кузьменком, головою районної ради О.Ковнір у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з роширення мережі дошкільних навчальних закладів. Були обговорені проблемні питання галузі, підбито підсумки роботи із забезпечення в районі доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Ю.Самойленко доповів про свою роботу у Верховній Раді. Народний депутат України Ю.Самойленко, керівники району привітали педагогів з Днем дошкілля та Днем працівників освіти, який незабаром буде відзначатися, вручили їм Подяки Народного депутата України та подарунки.
Після цього у районному будинку культури відбулась зустріч народного депутата України Ю.Самойленка, голови райдержадміністрації О.Кузьменка, голови районної ради О.Ковнір з активом Покровської районної організації ветеранів України. Учасники зустрічі поздоровили ветеранів з Днем ветерана та Міжнародним днем громадян похилого віку, подякували їм за багаторічну працю, патріотично-виховну роботу, культурні та творчі здобутки, які є золотою спадщиною для району, підкреслили, що особливого значення це набуває у ці дні, коли всі готуються відзначати 90-річчя з дня створення району, адже саме завдяки мудрості, життєвому досвіду ветеранів підтримуються славетні традиції земляків. Ветеранам праці та учасникам бойових дій були вручені подарунки та Подяки Народного депутата України Ю.Самойленка. Відбувся святковий концерт учасників художньої самодіяльності.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор