Покровський район
www.pokrov-rn.dp.gov.ua


Напередодні 8 березня у Покровській районній державній адміністрації відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню, за участі виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Л.О.Давиденко, голови районної ради О.М.Василенка, трудових колективів сільських та селищних рад, господарств, ветеранів праці, видатних жінок Покровщини, учителів та вихователів навчальних і дошкільних закладів, працівників установ, організацій району.

З вітальним словом виступила Л.О.Давиденко, яка подякувала жінкам району за їх самовіддану працю, їх велике материнство, відданість, ніжність і добро, яке було, є і буде вічним на землі. О.М.Василенко побажав найкращий половині людства квітучої молодості, любові рідних та близьких, безмежного шанування від оточуючих.
Прекрасних дам, гостей урочистостей, у фойє на імпровізованій квітучій галявині зустріли учасники хореографічної студії «Натхнення» (керівник – Аліса Купченко), одягненні в гарні сценічні костюми фей. Їх ексцентричний танок створив атмосферу весняного настрою. При вході до зали кожна жінка отримала квіти, як символ відродження, цвітіння і визнання. Дійство розпочали ведучі Марина Кирилова, Олександра Сушко та Тимофій Мицик, які сердечно поздоровили берегинь Покровщини з прекрасним святом – торжеством весни.
У концертній програмі виступали лише чоловіки, котрі дарували жінкам художні номери. Першою полинула святковою залою, прикрашеною художником РБК Ніною Шеремет, чарівна мелодія у виконанні акордеоніста Олександра Бережного.
Чоловіче тріо та Анатолій Костенко з Маломихайлвського сільського будинку культури потішили присутніх чудовими піснями, а вокальний номер Едуарда Завгороднього розчулив щирістю виконання гостей свята.
Талановитий, задушевний спів Юрій М’яла, Сергія Пилипенка, Тараса Мицика глибоко схвилювали серця жіноцтва.
Атмосферу казковості, весняної піднесеності доповнили мильні кульки, якими порадувала присутніх викладач театрального класу музичної школі Наталія Макотер.