www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
На Дніпропетровщині роботи зі збору врожаю виконані вже на 87%
Версія для друку Написати листа
Аграрії Дніпропетровщини зібрали вже понад 2 млн тонн ранніх зернових культур з площі близько 728 тис га. Виконано 87% від загального об’єму робіт. Про це стало відомо під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій, яку провів губернатор Дмитро Колєсніков.

В. о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської області Галина Юрченко зазначила, що питання проведення жнив знаходиться на особливому контролі Уряду України та обласної державної адміністрації.
«Жнива ще не завершилися, але вже зібрана кількість ранніх зернових культур показує – отриманий врожай дозволить на 100% забезпечити продовольчу безпеку мешканців регіону на наступний рік. Середня врожайність збільшилася у всіх сільських районах. Аграрії області вже зібрали заплановані 2 млн тонн зерна. Цьому сприяли кліматичні умови на стадії визрівання ранніх зернових, належний догляд за посівами та злагоджена робота аграріїв та влади під час всього періоду посівної компанії та жнив, - зазначила Галина Юрченко.
Наразі аграрії області намолотили більше 2 млн 066 тис тонн зерна. Середня врожайність складає 28,4 ц/га, що більше ніж в два рази перевищує минулорічні показники (це на 15,5 ц/га більше, ніж минулого року і на 4 ц/га більше, ніж у 2011 році).
Озима пшениці зібрана на 94,8% площ (504 тис га), озимий ячмінь –100% (75,2 тис га), ярий ячмінь – 67,5% (137,8 тис га), горох –82% (6 тис га), озимий ріпак – 94,7% (71,8 тис га) .

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор