Покровський район
www.pokrov-rn.dp.gov.ua


Сьогодні, 18 липня, відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята на ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн», ТОВ «Інтерпайп Ніко Т’юб», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», ДП «Укрдіпромез» та ПАТ «Комінмет». Ці підприємства посідають одне з провідних місць у металургійній та гірничодобувній галузі України та належать до лідеров промислового виробництва у Дніпропетровській області. На урочистостях з нагоди професійного свята було зачитано привітання Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитра Колєснікова.

«Ваша невтомна праця – це не лише вагомий внесок у розвиток національної економіки, але й яскрава сто­рінка в історії нашої держави, написана ба­гатьма поколіннями металургів та гірників», - йдеться у привітанні.

Сьогодні Дніпропетровщина є національним лідером у розвитку економіки, залученню інвестицій, доходів місцевих бюджетів, забезпечення соціальних гарантій трудящих. Індекс промислової продукції підприємств ГМК Дніпропетровської області за січень-травень 2013 року в добувній промисловості становить 100,8% (в середньому по Україні – 98,8%), металургійного виробництва – 103,2% (в середньому по Україні – 92,1%).

«Разом з реалізацію проектів технічного переоснащення та модернізації, з надзвичайною увагою підприємства ГМК ставляться до розв’язання найголовніших соціальних питань – втілюються в життя програми реконструкції житлових масивів, системи охорони здоров’я, надається допомога громадським організаціям», - підкреслив керівник регіону, наголосивши, що динаміка зростання виробничих показників створює можливості для підвищення соціальних стандартів – збільшення рівня середньої заробітної плати промислово-виробничого персоналу. «Показник у 4000 грн. на місяць перевищено на більшості базових підприємств галузі», - відзначається у привітанні Дмитра Колєснікова.

Голова облдержадміністрації висловив упевненість у тому, що трудові колективи гірників та металургів і надалі докладатимуть зусиль задля розвитку Дніпропетровщини. «Переконаний, що, завдяки вашим успіхам, самовідданій праці й таланту, особливому складу характеру й робочому загартуванню зберігатимуться й примножуватимуться кращі традиції галузі. Прийміть щирі побажання доброго здоров’я, щедрої долі, невтомної енергії, натхнення і творчої наснаги, любові, злагоди, достатку у родинах. Нехай ваше життя буде сповнене добрими справами та вагомими здобутками в ім’я благополуччя рідної країни», - йдеться у привітанні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю