Покровський район
www.pokrov-rn.dp.gov.ua


Соціальне партнерство – це європейська практика державно-приватної взаємодії. Одним основних векторів такої роботи є забезпечення участі бізнесу в реалізації соціально значущих проектів, зокрема, у сільських районах. У 2013 році в рамках соціального партнерства тільки агроформуваннями регіону були проведені заходи на суму 26 млн грн. Це ремонти у школах та фельдшерсько-акушерських пунктах, матеріальна допомога дитячим закладам, оздоровлення дітей, благоустрій дитячих майданчиків та пам’ятників Великої Вітчизняної війни. Про це повідомив губернатор Дмитро Колєсніков під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій.

Дмитро Колєсніков наголосив, що ключові напрямки та кроки з реалізації проектів в рамках соціального партнерства визначені в ініціативах Президента України Віктора Януковича та Комплексній стратегії розвитку області.
«В європейських країнах влада та бізнес об’єднують свої зусилля для підвищення якості життя людей, а це – розвиток інфраструктури кожного, навіть найвіддаленішого, населеного пункту. Підприємці активно беруть участь в модернізації сільських дитячих садків, шкіл, лікарень, закладів соціально-культурної сфери тощо, - зазначив керівник області. – Бізнес, який інвестує не тільки в розвиток власних потужностей, але і в розвиток територій, отримає повну та всебічну підтримку на рівні регіону».
Дмитро Колєсніков додав, що Дніпропетровщина - регіон з розвинутим аграрним сектором. Основу агропромислового комплексу області складають 1124 сільськогосподарських підприємства різних форм власності, 4071 фермерське господарство, 1427 підприємств харчової та переробної промисловості, з яких більше 100 є провідними в Україні. А це - вагомий потенціал для розвитку соціального партнерства в селищних районах.
Цього року агроформування області взяли участь у реалізації проектів з розвитку сільських територій на суму 26 млн грн. Найактивніше у рамках соціального партнерства працювали підприємці з Покровського району (їх вклад склав 1,8 млн грн), Криничанського району (1,3 млн грн) та Межівського району (1,2 млн грн).
Губернатор підкреслив, що влада на місцях в першу чергу має стимулювати агроформування для укладення колективних договорів, в яких буде передбачено
встановлення додаткових пільг для сімей працівників, які померли внаслідок травм на підприємствах, надання додаткової матеріальної допомоги при народженні дитини молодим сім'ям, надання додаткових пільг з житлово-побутового обслуговування та надання безвідсоткових позик на будівництво будинків.
Дмитро Колєсніков поставив завдання регулярно проводити моніторинг рівня корпоративно-соціальної відповідальності на місці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю