www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Що таке перинатальна допомога та у яких медзакладах Дніпропетровщини вона надається?
Версія для друку Написати листа
Система перинатальної допомоги передбачає введення вагітності та пологів, організацію допомоги новонародженим, у тому числі: виходжування, інтенсивну терапію та реабілітацію дітей, які передчасно народилися (особливо дітей з малою вагою) або народилися хворими.

Наразі на Дніпропетровщині вже завершено створення комплексної системи перинатальної допомоги. В області функціонує два сучасних перинатальних центри – у Кривому Розі та Дніпропетровську з загальною потужністю у 7 тис пологів на рік, потужна мережа міжрайонних пологових центрів, три неонатальних центри. Тут зосереджені новітні технології в акушерстві та неонатології, високотехнологічне медичне обладнання та робота висококваліфікованих медичних кадрів.
Такий комплексний підхід дає результат: тільки за 5 місяців цього року в області на 11% зменшився показник малюкової смертності (у перший рік життя), майже на 10% знизилася неонатальна смертність (у перші 7 днів). І це не сухі цифри – це десятки врятованих життів як дітей, так і їх матерів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор