www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
На Дніпропетровщині відкрилась «Літня театральна школа – 2013»
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині у місті Новомосковськ на турбазі «Самара» відкрилася «Літня театральна школа – 2013». Вона буде діяти з 15 по 17 липня 2013 року. Про це повідомляє департаменткультури, туризму,національностей та релігійоблдержадміністрації.

На базі школи можна відвідати майстер-класи з пластики, які проходять під керівництвом педагога Дніпропетровського театру „Віримо!” Олени Ряпулової. Взяти уроки із сценічної мови можна у заслуженої артистки Росії Катерини Батаєвої. Навчитися чи вдосконалити навички акторської майстерності та режисури від народного артисту Росії, лауреату Національної премії ім. Т. Шевченка та державної премії Росії, педагога Олександра Дзеркуна.
Учасники Центру молодіжних творчих ініціатив в програмі презентації зіграють уривок зі спектаклю «Свіфтов Дім». Також запланованатворча робота над постановкоюп’єси “Сяйво” ОлександраДзекуна. Результат буде представлено публіці в комплексізаходівприурочених 200-річчю від Дня народження Тараса Шевченка, в березні 2014 року.
16 липня о 17.00 відбудетьсяпрезентація „Літньоїтеатральноїшколи” за участі: народного артиста України, головиДніпропетровськогоміжобласноговідділенняНаціональноїспілкитеатральнихдіячівУкраїни –ЮріяЧайки;театрального критика, журналіста –Наталії Андрющенко;народного артистаУкраїни, заступникаголовиДніпропетровськогоміжобласноговідділенняНаціональноїспілкитеатральнихдіячівУкраїни – ІванаШепелєваа також педагогів та учасниківшколи.
Як зазначив Дмитро Колєсніков, Дніпропетровщина має невичерпний фонд зберігачів та творців культури: діячі театрів і концертних організацій, колективи художньої самодіяльності.Дніпропетровщинамаєунікальниймистецькийпотенціал, якийсьогодні за підтримкиобласноївлади активно примножується.Цей проект дасть змогу розкритися багатьом талантам, якими буде пишатись країна.
Довідка:
Участь у «Літній театральній школі – 2013» беруть:
Дніпропетровський академічного театр ім. М.Горького (Зубчик Валерій Миколайович,Верстюк Олександра Олександрівна,Плахтій Олександр Вікторович,Рудавська Вікторія Вікторівна, Ткаченко Яків Михайлович);
Дніпропетровський академічного театр ім. Т.Шевченка (Подорожній Максим, Олійник Владислав Володимирович);
Дніпропетровськийакадемічного театр „Камерна сцена”(МокрецоваАнастасіяЮріївна, Терещенко ПавлоМиколайович);
Дніпропетровський театрально-художнійколледж(ТарковськийТимофійОлександрович, ЛагодаВалеріяОлегівна);
Криворізький театр ім. Т.Шевченка (ІвасіхАнатолійОлександрович);Запорізькийакадемічний театр молоді (ШироченкоГеннадій Петрович);
Запорізькийакадемічний театр ім. В.Магара (ЛещоваТетянаОлександрівна).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор