www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 жовтня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено
Версія для друку Написати листа
Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 № 217, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

Постанова застосовується з початку оголошення карантину, тобто з березня, та діятиме протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.
Мінімальний розмір допомоги по безробіттю підвищено до 1000 гривень для:
- тих, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з негативних причин (наприклад, за прогул);
- молоді, яка закінчила або припинила навчання в середньому та вищому навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби і яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце;
- внутрішньо переміщених осіб, які документально не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості.

Усім безробітним, які отримують допомогу в мінімальному розмірі (650 грн.), допомога буде автоматично перерахована з 12 березня на весь час дії карантину та протягом 30 календарних днів після його закінчення.

Особі, яка вирішила в період карантину звернутись до центру зайнятості потрібно заповнити лише дві заяви:
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного,
(бланки заяв за посиланням: https://is.gd/cH74lL та https://is.gd/FMIsFA)
Напишіть заяви власноруч, сфотографуйте або відскануйте їх та надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

Адреси, у тому числі електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області Ви можете отримати за посиланням:

- заповніть заяви, бланки яких розташовані безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості.

Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Також повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29.03.2020 року №244 “Про внесення змін до порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”.

Зміни передбачають, що на період дії карантину, введеного рішенням Уряду постановою від 11.03.2020 року №211 (зі змінами, внесеними постановою КМУ віл 25.03.2020 року №239), статус безробітного надаватиметься з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного, а також призначення виплати допомоги по безробіттю – з першого дня реєстрації безробітного.
Водночас служба зайнятості наголошує, що її пріоритетним завданням залишається працевлаштування безробітних та забезпечення кваліфікованими кадрами роботодавців, які шукають персонал. Адже в період дії карантину продовжують працювати підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни, зокрема продуктові та господарські магазини, комунальні служби, лікарні, аптеки, транспортні підприємства, виробники стратегічної продукції, пошта, фінансові та інші установи.

Кожен, хто хоче і готовий працювати, отримає всебічну підтримку служби зайнятості.


Управління соціального захисту

населення Покровської

райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор