www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Цього року на Дніпропетровщині до регіонального стабілізаційного фонду надійде 110 тис тонн продовольчого зерна
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині в рамках обласної програми формування регіональних ресурсів продовольчого зерна буде сформований запас у кількості 110 тис тонн зерна. Наразі близько 370 тис тонн пшениці з врожаю 2013 року вже надійшли на зернові склади області, з них 34,2 тис тонн поставлено до стабілізаційного фонду. З умовами його зберігання губернатор Дмитро Колєсніков ознайомився під час візиту до Павлограду та селища Варварівка Юр’ївського району. За завданням керівника області роботи з формування регіонального стабілізаційного фонду будуть завершені до кінця липня.

«Формування регіональних ресурсів на новий маркетинговий період - першочергова задача на найближчий час. Такі запаси дозволять забезпечити стабільність цін на хліб на відповідному рівні протягом року, що є одним з найважливіших завдань нашого Президента Віктора Федоровича Януковича», - зазначив губернатор Дмитро Колєсніков.
За словами керівника області, 74,5 % пшениці, що надійшла до сертифікованих елеваторів області, відноситься до 1-4 класу (продовольча). Для того, щоб зберегти високу якість зерна, у регіоні працює 54 сертифікованих склади потужністю 1,9 млн тонн. Всі вони мають у своєму підпорядкуванні атестовані лабораторії, а також зерносушарки, зерноочисні машини, потужні авторозвантажувачі та ін.
Павлоградський комбінат хлібопродуктів, який входить до складу державної акціонерної компанії «Хліб України», включає в себе елеватор (11 складів потужністю понад 35 тис тонн на рік) та млин завод. Основні напрямки його роботи – заготівельна діяльність (приймання, зберігання, відвантаження, переробка та сушка зернових та масляничних культур) та виробництво продуктів борошномельно-крупячної промисловості.
Основними напрямкам діяльності ТОВ «Павлоградзернопродукт», який знаходиться у селищі Варварівка Юр’ївскього району, є зберігання сільськогосподарських культур та виготовлення корму для тварин. Тут працюють силосні склади для зберігання зерна ємкістю 37 тис тонн.
«За 10 років роботи наше підприємство значно збільшило свою потужність: була здійснена газифікація сушарного комплексу, введена в експлуатацію американська сушарка, силоси для зберігання зерна», - розповідає генеральний директор ТОВ «Павлоградзернопродукт» Ігор Грицишин. – Все це дозволяє дотримуватися необхідних умов та якості зберігання зернових культур».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор