www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
Дмитро Колєсніков: «На модернізацію виробництва підприємствами гірничо-металургійного комплексу Дніпропетровщини щороку спрямовується близько 8 млрд грн»
Версія для друку Написати листа
Підприємства гірничо-металургійного комплексу є одними з найпотужніших інвесторів в економіку Дніпропетровщини. Щороку на реалізацію програм модернізації виробництва підприємствами гірничо-металургійного комплексу Дніпропетровщини спрямовується від 7 до 8 мільярдів гривень. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час Всеукраїнського зібрання профспілкового активу з нагоди святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Одними з наймасштабніших та найважливіших інвестиційних проектів у гірничодобувній промисловості регіону є:
· будівництво циклічно-потокової технології на ВАТ «Південний ГЗК», запуск І-черги якої заплановано наприкінці цього року;
· проект розробки залізовмісних пісків з метою вторинної переробки відходів збагачувальної фабрики на ПАТ «Центральний ГЗК»;
· введення до експлуатації пускового комплексу гор. 1350 м шахти «Гвардійська» на Криворізькому залізорудному комбінаті;
· проект «Будівництво рудного ЦПТ» на Інгулецькому ГЗК, який входить до Комплексного проекту поетапного розвитку гірничих робіт і переробки мінеральної сировини до кінця відпрацювання Інгулецького родовища.
Масштабні проекти модернізації реалізуються й у металургії. Зокрема, це проект реконструкції сортопрокатного цеху (стан 350, І черга) на «ДМК ім. Дзержинського». Введення до експлуатації цього об’єкту відбудеться у наступному році. А також реконструкція доменного цеху з будівництвом установки приготування і відмухування пиловугільного палива.
В минулому році за участю Президента України Віктора Федоровича Януковича у Дніпропетровську було відкрито сучасний електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп Сталь» Цього року на підприємстві вже виплавлено перший мільйон тон високоякісної стальної трубної заготовки.
На «АрселорМіттал Кривий Ріг» в І-му півріччі п.р. введено в експлуатацію механізовану лінію пакування та сортування фасонного прокату на дрібносортному стані 250-2 прокатного виробництва. Було виконано технічне переоснащення систем автоматизованого управління конвеєра №6 сталеплавильного департаменту.
Міністр промислової політики України Михайло Короленко відзначив, що гірничо-металургійна галузь є ключової для економіки України і саме тому одним з пріоритетів державної політики є розробка заходів, спрямованих на стимуляцію розвитку галузі.
«Тільки за останній рік була прийнята низка надзвичайно важливих документів, метою яких є підтримка підприємств ГМК. Особливе місце серед них займає Державна програма активізації розвитку економіки, виконання якої призведе до модернізації та технічного переоснащення підприємств, а також до зростання внутрішнього попиту на металургійну продукцію. Таким чином, ми позбавимося від існуючої критичної залежності від експорту, паралельно стимулюючі інші галузі промисловості. Участь підприємств ГМК в масштабних інфраструктурних проектах - один із кроків на шляху до поліпшення ситуації в галузі», - підкреслив Міністр.
Разом з реалізацію проектів технічного переоснащення та модернізації, підприємства ГМК реалізуються проекти, спрямовані на підвищення якості життя людей – програми реконструкції житлових масивів, системи охорони здоров’я, надається допомога громадським організаціям.
«Укладення підприємствами та компаніями галузі угод та меморандумів про соціальне партнерство з місцевою та обласною владою - це важливий тренд, який сьогодні активно поширюється в області. Це новий рівень взаємодії між владою та бізнесом, новий рівень соціального партнерства, від якого виграють усі – підприємства, місцеві громади, мешканці області», - сказав Дмитро Колєсніков.
Зокрема, компанія «Метінвест» в рамках угоди про соціальне партнерство з місцевою владою Кривого Рогу інвестувала понад 30 млн. грн. в міський благоустрій, підтримку дошкільних та навчальних закладів, оснащення дитячих юнацьких спортивних шкіл, допомогу у проведенні міських святкових і спортивних заходів.
В рамках Меморандуму про соціальне партнерство між Дніпропетровською облдержадміністрацією та компанію «АрселорМіттал Кривий Ріг», було перераховано 50 млн.грн. для фінансування соціальних проектів на території Дніпропетровської області. Загальна сума Меморандуму на 2011-2013 р. складає 140 млн. грн.
Наразі розглядається питання про укладання договору “Про соціальне партнерство” між місцевою громадою Кривого Рогу та Криворізьким залізорудним комбінатом, предметом якого буде участь у відновленні й реконструкції об’єктів, розташованих на “червоній” лінії Жовтневого району, а також участь у будівництві залізничного вокзалу станції Роковата. Але вже сьогодні комбінат реконструює у місті оздоровчі комплекси та парки відпочинку.
Потужні соціальні програми втілюють у життя ДМК імені Дзержинського, Євраз – Металургійний комбінат імені Петровського, Нікопольський завод феросплавів, Сентравіс Продакшн Юкрейн та інші підприємства галузі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор