www.pokrov-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Покровський район >> Новини
На Дніпропетровщині випробувано інноваційні технології в системі цивільного захисту
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині випробувана інноваційна система оповіщення населення, яка дозволить підвищити ефективність повідомлення людей у разі виникнення надзвичайної ситуації природного або техногенного характеру.

Розроблена система оповіщення населення об’єднала в собі найсучаснішу базу засобів оповіщення з технічними можливостями найпотужнішого в країні оператора мобільного зв’язку «КиївСтар». Таким чином, система оповіщення населення стала більш досконалим і більш функціональним інструментом забезпечення захисту мешканців області.
Дана система дозволить підвищити ефективність оповіщення населення за рахунок використання телекомунікаційних каналів «КиївСтар» (в подальшому планується залучення усіх крупних операторів зв’язку). А у випадку надзвичайних ситуацій усі користувачі даного оператора отримають миттєве SMS. Це дасть можливість максимально охопити населення, що не знаходяться біля радіоприймачів та телевізорів.
«Випробування новітньої системи оповіщення - це ще один важливий крок у виконанні програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей». Така система дозволить доводити сигнали про надзвичайні ситуації до людей у самих віддалених населених пунктах Дніпропетровщини, що значно підвищить рівень безпеки в регіоні», - підкреслив губернатор Дмитро Колєсніков.
Нагадаємо, що селище Перещепине, Новомосковського району стало першим містом в Україні де було встановлено і випробувано новітню, більш досконалу систему оповіщення населення.
Інновація нової системи полягає в тому, що при виході з ладу одного каналу, його функції автоматично виконує інший, це гарантує безперебійну передачу сигналів при аваріях, нештатних ситуаціях тощо. Більш того, сигнали оповіщення передаються без залучення приймальних антен, - це дає змогу транслювати повідомлення навіть за умов перевантаженої мережі.
Окрім вищеперерахованого, на одній з телекомунікаційних веж Дніпропетровська буде встановлено радіопередавач на той крайній випадок, коли відмовить уся київстарівська телекомунікація.
Отже, протестована в Перещепині система оповіщення є надійним, технічно досконалим інструментом захисту населення і територій від негативного впливу стихійного чи техногенного лиха.

За інформацією управління цивільного захисту облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор