Покровський район
www.pokrov-rn.dp.gov.ua


Стара будівля амбулаторії сімейної медицини №2 у Марганці постраждала від пожежі. У пошкодженому приміщенні приймати пацієнтів було неможливо. ДніпроОДА замінила там покрівлю й вікна, термомодернізувала фасад. Після капремонту 6 тис мешканців міста, що обслуговуються в амбулаторії, отримали теплий медзаклад. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Доступна та якісна медицина для всіх мешканців області – таке завдання перед облдержадміністрацією поставив Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо лікарні та амбулаторії по всій області, оснащуємо їх сучасним обладнанням. Відновили й медзаклад у Марганці, що сильно постраждав після пожежі. Відтепер мешканці міста мають термомодернізовану будівлю амбулаторії», – зазначив Валентин Резніченко.

Амбулаторію №2 у Марганці капітально не ремонтували понад півстоліття. Коли два роки тому сталася пожежа, будівля вигоріла повністю. Відновити споруду місцевим коштом було нереально.

«Ми звернулися до губернатора з проханням допомогти відремонтувати пошкоджену будівлю. Дякуємо йому за те, що відгукнувся», – сказала заступник міського голови Марганця Тетяна Платонова.

Нині будівля амбулаторії прикрашає околицю Марганця. Сучасні покрівля та фасад. Нові вікна та вхідні двері. На ґанку – зручні поручні. Весь ремонт – за енергозберігаючими технологіями.

«Нарешті в закладі буде тепло. Завдяки сучасним вікнам ніде не дме, і пил не летить, і шуму з вулиці не чути. Тепер і лікарям зручніше вести прийом, і для немовлят добре. Тисяча пацієнтів амбулаторії – діти», – розповіла головний лікар центру первинної медіко-санітарної допомоги Марганця Ірина Чичик.

Оновленій амбулаторії зраділи і матусі з дітьми, і люди похилого віку.

«У нас такий великий мікрорайон, і ця амбулаторія дуже потрібна. Вдячні всім, хто відгукнувся і допоміг так швидко відремонтувати її. Тепер тут дуже гарно», – сказала мешканка Марганця Лариса Яцків.

Загалом на Дніпропетровщині – 420 амбулаторій.


ДніпроОДА капітально відремонтувала амбулаторію №2 у Марганці


Відтепер будівля – із новою покрівлею,..


..енергозберігаючими вікнами,..


..термомодернізованим фасадом


«Вдячні всім, хто відгукнувся і допоміг так швидко відремонтувати амбулаторію. Тепер тут дуже гарно», – Лариса Яцків


У відремонтованій амбулаторії обслуговуються 6 тис мешканців МарганцяFile Attachment Icon
ATT1VW5X.jpg