Покровський район
www.pokrov-rn.dp.gov.ua


Шановні металурги та гірники Дніпропетровщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Дніпропетровщина є національним лідером з розвитку економіки, залучення інвестицій, забезпечення соціальних гарантій трудящих. Дніпропетровщина – це центр гірничо-металургійного комплексу України.
Наш Президент Віктор Федорович Янукович визначає металургійну промисловість фундаментом економіки України. Глава держави наголошує, що впровадження новітніх технологій і модернізація підприємств сприятиме підвищенню конкурентоздатності як галузі, так і всієї країни.
Сьогодні підприємства гірничо-металургійного комплексу Дніпропетровщини йдуть в ногу з часом, використовують кращий європейський досвід модернізації підприємств. Завдяки ефективному соціальному партнерству між місцевими громадами та компаніями ГМК у регіоні втілюються в життя програми реконструкції житлових масивів, системи охорони здоров’я, надається допомога громадським організаціям.
Упевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль для розвитку промислового виробництва та примноження кращих традицій галузі.
Нехай ваше життя буде сповнене добрими справами та вагомими здобутками в ім’я благополуччя рідної Дніпропетровщини та України.

З найкращими побажаннями
Голова Дніпропетровської
облдержадміністрації Дмитро Колєсніков